O nás

Klempířství-pokrývačství Josef Mitáš vzniklo po 11 letech sbírání zkušeností v roce 2005.

Zaměřujeme se především na klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Provádíme opravy a rekonstrukce střech, dále práce na stavbách rodinných domů. Veškeré práce provádíme na klíč. Jsme registrováni v programu Zelená úsporám. Zajistíme veškerý servis včetně odborných posudků .

Pracujeme s krytinami Tondach, Creaton, Röben Bramac , KM beta, IKO , ROVA,  Satjam, Eternit, Maxidek, Rheizink. Montujeme střešní okna Velux . Jsme na seznamu odborných dodavatelů firmy Roto.

Naší prioritou je spokojený zákazník, proto dbáme na vysokou profesionalitu. Naše firma se zabývá kompletní i částečnou realizací šikmých a rovných střech. Kromě realizací se zabýváme i prodejem střešních krytin, doplňků, střešních oken a klempířských prvků, vše za výhodné ceny a včetně dopravy.

Pokrývačské práce

Výběr střechy a správné provedení musí být vždy v souladu s celkovým provedením stavby, s ohledem na sousední budovy a celkový charakter a tradici kraje. Hlavním faktorem výběru krytiny jsou vždy kvalita výrobku a jeho dlouhodobá trvanlivost. Výrobců střešních krytin je na trhu mnoho, ale velice se liší provedením, kvalitou, záručními podmínkami, servisem a přístupem k zákazníkovi. Vždy se zákazníkovi snažíme pomoci vybrat nejvhodnější výrobek, se kterým bude spokojen.

Tesařské práce

Hledáte tesaře? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim zkušenostem jistě najdeme ideální řešení. Jsme schopni dodat střešní konstrukce, ale i další tesařské práce (dřevěné přístřešky, zahradní domečky, zahradní altánky, garážové přístřešky, stavba pergol,…). A to včetně materiálu, případně i projektu. Vše ke spokojenosti zákazníka.

Montáž střešních oken

Nabídneme a v případě zájmu provedeme montáž střešních oken a doplňků (zateplovacích sad, hydroizolačních a parotěsných fólií, ovládacích prvků, zastiňujících a dekorativních rolet, žaluzií, markýz). Cenovou kalkulaci Vám provedeme zdarma.